Kdo jsme

MAGNUM JAZZ BIGBAND

Pro někoho zmrzlina, pro někoho střelná zbraň. Náš ledový kalibr ráže 45 však míří do terče swingu, moderního jazzu, funku, rockpopu a dalších žánrů. Osvěžíme vás dynamikou kapely, stejně tak jako jejím nábojem a naším elánem.

Pojďte si vychutnat nálož osvěžující hudby na koncertě v klubu, zatančit si na plese, nebo Vám dle Vašeho přání přesně zamíříme na Vaší firemní akci.


NAŠE VÝZBROJ
Jsme vyzbrojeni pěti saxofony, čtyřmi trombony a čtyřmi trumpetami, kterým kryje záda nabitá rytmika, podporovaná kompletní baterií bicích.

Kapelník: Slávek Glaser
Zpěv: Michaela Jonczy, Otto Weiss
Trumpeta: Miroslav Nováček, Marek Krásný, Jan Vondryska, Ondřej Kněžek
Saxofon: Jaroslav Tošer, Eva Glaserová, Dalibor Hála, Tomáš Novák, Pavla Peroutková
Trombon: Štěpán Kněžek, Josef Dvořák, Ondřej Kašpařík, Tereza Drvotová
Kytara: Václav Haláček
Piano: Slávek Glaser
Baskytara: Jan Flandera
Bicí: Petr Mikeš


NABÍDKA
Koncerty: Zásobujeme vás pravidelnou dávkou vlastních koncertů. Stačí nahlédnout do připravené nabídky v sekci koncerty.

Firemní akce: Přesně zacílíme na Váš firemní večírek, raut, nebo společenskou akci. Se zajištěním hudebního doprovodu máme bohaté zkušenosti, tak se s námi podělte o Vaše přání.

Plesy: S tanečním doprovodem se nám vždycky hraje lépe. Roztančíme Vás plesovou klasikou, ale i soudobou taneční hudbou. Od chladivého blues po žhavé tango.

Tematické večery: Všechny společenské akce jsem Vám schopni vyladit do tematických večerů. Ať už Vás baví éra klasického swingu, filmové hudby, latinských rytmů, nebo třeba soudobé pop rockové hudby. Pokud chcete originální téma, dejte nám vědět.