5. 9. 2018 – na exkursi v pivovaru

Magnum Jazz Bigband tentokráte vystoupí v tradičním programu Vinohradského pivovaru BREWIN´ TO THE MUSIC.

Celý večer bude kapela složená z dvaceti mladých a nadšených hudebníků podkreslovat svou hudbou tanec a zároveň tak bude signalizovat dobu nejkratší fronty na baru. 

O pauzách pak jednotliví členové kapely budou na baru rozdávat autogramy, rozumy a zaměstnávat obsluhu. Tady naopak prosíme diváky, aby měli připravené podpisové fotografie a otevřené a dobře píšící fixy. Není nic trapnějšího, než když musí členové kapely poskytovat své erární vytištěné fotografie a vyfasované fixy, které by měly být určené jen na vytváření poznámek v notách. Navíc se nám na posledním koncertě jeden fix ztratil! (Prosíme fanynku v červeném tričku z koncertu v Jablonečku, aby jej vrátila!)

Také prosíme diváky, aby o pauzách dávali kapele přednost u pípy. Máme nepsanou dohodu s pivovarem, že své honoráře zanecháme v drobně pozměněné formě v restauračních pisoárech. 
Vhodnou dobu pro doplnění vašich půllitrů poznáte podle toho, že kapela bude hrát a tím pádem bude mít ucpané picí otvory nástroji. Nebude tedy docházet k přetížení baru jako o pauze, kdy půlka kapely bude čekat na pivo a druhá bude zběsile podepisovat autogramové fotografie.

Doražte. Těšit se můžete na noviny z pera kapel Earth, Wind & Fire, Tower of Power a dalších. Novinky Magnum nazkoušel na svém, již tradičním, srpnovém soustředění, kde se pouze hrálo a pila se sodovka. Proto se celé osazenstvo Magnumu těší na koncert v klubu, kde pivo teče proudem.

 

FB Event: Magnum Jazz Bigband na exkursi v pivovaru